שירותי הסטודיו

המפתח שלך להצלחה בעולם העיצוב והאדריכלות

ייעוץ והנחייה מקצועיים לאדריכלים ומעצבים

הסטודיו מתמחה ביעוץ לאדריכלים ומעצבים מזה שנים רבות תוך שאיפה למצויינות בהכשרת דור המעצבים הבא לפרקטיקה בתחום. ניתן להעזר בסטודיו ברמת פגישת היעוץ וההנחיה הבודדת, בשרותי השרטוט וההדמיה המקצועיים במתכונת פרילאנס ועד לשיתוף פעולה מלא בפרויקטים, משלב גיבוש הרעיון, תמחור, עיצוב מפורט וליווי בשטח במידת הצורך. תהליך החניכה משמש מעין סטאז’ מקצועי אישי..

לפרטים נוספים

services

שרותי הדמייה

הסטודיו מספק שרותי פרילאנס מא’ ועד ת’ למיטב המשרדים בתחום האדריכלות, אדריכלות ועיצוב נוף, עיצוב פנים, דקורציה והלבשת הבית ועיצוב כללי. התוכנות שהסטודיו משתמש הינם: אוטוקאד לשרטוט דו מימד, מידול תלת מימדי בסקצ’אפ רינדור במנוע הרינדור האיכותי וי ריי ועיבוד תמונה ועריכת פרזנטציות בתוכנת פוטושופ AutoCad, SketchUp- 8 pro, V-Ray for SketchUp, photoshop CS5.

לפרטים נוספים

services

שרותי שרטוט בתוכנת אוטוקאד

הסטודיו מתמחה במתן שרותי שרטוט מקצועיים, איכותיים ומהירים משנת 2006. בין לקוחות הסטודיו נמנים משרדים ומעצבים מהשורה הראשונה וסטודנטים רבים. הסטודיו מתמחה בהכנת תוכניות עבודה לביצוע כולל סופרפוזיציה בין תוכניות יועצים ברמת פרוט גבוהה ביותר, בדיוק, במהירות ומקצועיות חסרת פשרות. הכנת תוכניות הגשה (גרמושקות) ותוכניות פרזנטטיביות הכוללות עיבוד בפוטושופ.

לפרטים נוספים

services

שיתופי פעולה עם אדריכלים ומעצבים צעירים

בוגרי MGSTUDIO מקבלים הזדמנות להמשיך בקשרי עבודה עם הסטודיו. הסטודיו מפתח ומקנה יכולות אינטגרטיביות המשלבות גיבוש קונספט מנצח פרזנטציות וסט תוכניות לביצוע ברמות הגבוהות והמוקפדות ביותר. תהליך החניכה משמש מעין סטאז’ אישי ממוקד מטרה, יעיל ומרוכז ומקנה כלים מקצועיים במטרה לככב בראיונות עבודה ולהפגין את מיטב כישוריכם בפני לקוחות פוטנציאליים.

לפרטים נוספים

services

הנחייה אישית וליווי סטודנטים

הנחיה בפרויקטי גמר וסימסטריאליים: אדריכלים, הנדסאים ומעצבי פנים כל אחד על פי צרכיו האישיים, משלב גיבוש הקונספט ועד לפרזנטציה מנצחת. כחלק מההנחייה האישית תותאם תכנית אישית שתכלול במידת הצורך השתלבות בהכשרה קבוצתית באחד מהקורסים המועברים בסטודיו או במנחה פורמלי לפרויקט גמר בהנדסאים (אדריכל רשום).
תנתן האפשרות לחבילה כוללת.
להמלצות כנסו לממליצים שלנו

לפרטים נוספים

services

העסקה בפרילאנס

אפשרית למסיימי הקורסים בסטודיו המצטיינים והחרוצים ביותר שישכילו לרכוש את הכלים שינתנו במהלכם- להם תוצע האופצייה לעבודה במתכונת פרילאנס במידת הצורך, כולל ליווי צמוד של הסטודיו. לבוגרים מצטיינים שיהיו מעוניינים להשתלב בעבודה במשרד, תנתן המלצה וקישור למשרדים המחפשים עובדים. הצעות עבודה מתפרסמות מעת לעת בקבוצה של הסטודיו בפייסבוק, לחצו כאן להצטרפות

לפרטים נוספים

services
שי דוד – מעצב נוף

אף אחד לא יכין אתכם לחיים המקצועיים כמו מיטל גורט!!! גישה מקצועית, ירידה לפרטים, ללמוד את התכ’לס שלא תלמדו בשום אוניברסיטה. הסטודיו של מיטל מבצע עבודות שרטוט והדמיה ברמה שאין בשוק וניתן ללמוד ממנה הרבה!! לראיה, אתם מוזמנים להסתכל בהדמיות ובתכניות …שהסטודיו עשה בעבר, ועושה בימים אלו, עבור החברה שלי, שעוסקת בתכנון נוף. כנסו לדף הפייס שלי ותיווכחו. ממליץ בחום!!!
www.carcom.co.il

אסף סלומון – אדריכל

בסטודיו של מיטל גורט  מקבלים לימוד מעשי וחיוני לעבודה היום יומית השוטפת. מהגשות לעייריה, סדר עבודה ופתרון לכל בעיה באוטוקד. הקניית סדר בסיסי בעבודת השרטוט במשרד, ובזכותה ייעלתי את תפוקת משרדי. הסטודיו של מיטל הוא חובה לכל מעצב או אדריכל מתחיל ומנוסה כאחד. תודה מיטל על כל הסבלנות ובהצלחה.
www.a-salomon.com

חלי ישראלי חדד – מעצבת פנים

הסטודיו של מיטל גורט הינו עזרה נפלאה לכל מעצב פנים או אדריכל. הוא מקצועי מהיר ומאפשר להתפנות לשטח. השימוש בשירותי הסטודיו מאפשר לי שקט וללקוחות שלי מהירות ולא פחות חשוב מקצועיות. מיטלי תודה רבה יום יום על העזרה הנפלאה. ממליצה בחום רב ובשמחה רבה ולכל מי שזקוק ממש חובה. חלי חדד ישראלי.
www.cheli-israeli.co.il

עינת מדז’יבובסקי – מעצבת פנים

הסטודיו של מיטל גורט  ממנף כל פרוייקט בכמה רמות, ומאפשר ניצול מיטבי של מה שיש היום לתוכנות, בהן היא שולטת ביד רמה, להציע מיטל מקורית ברעיונותיה, ומוציאה עבור כל פרוייקט את התותחים הכבדים ביותר שלה על מנת להציג בפני הלקוח תוצאה מוגמרת ברמה הגבוהה ביותר האפשרית הסטודיו של מיטל מפנה זמן להעשרת מאגר הלקוחות, ובעצם מגדיל את מקורות ההכנסה באופן ישיר לעיתים קרובות, התחושה המתקבלת אחרי שימוש במה שיש לסטודיו להציע, היא שכל דבר אחר היה נראה פחות טוב אני התמכרתי.

המפתח שלך להצלחה בעולם העיצוב והאדריכלות

/* ]]> */