שדרת המעצבים

המפתח שלך להצלחה בעולם העיצוב והאדריכלות

כאן תוכלו להתרשם ממעצבים שהסטודיו מספק עבורם שרותי יעוץ מקצועי, שרטוט והדמיות ולהתרשם מדור המעצבים הבא, לקרוא המלצות על הלימוד, קורסים והכשרה אישית שהמעצבים עברו בסטודיו
ומהמפתחות שלהם להצלחה בעולם העיצוב והאדריכלות

החלה הרשמה  לאירוע ב 20.2.12 , נא אשרו הגעתם באירוע בפייסבוק

לירון חזן וטובית קלוגרס | חנות נעליים
לירון חזן

מיטל, אני רוצה להודות לך ולהמליץ בחום על קורס ההכנה לעבודה ועל קורס הסקצ’אפ.
הגעתי אלייך עם ידע בסיסי בלבד, ועכשיו אני מרגישה שהפסקתי לפחד מהתוכנות ולמדתי המון כלים, שיטות עבודה יעילות, תוכניות עבודה, בנית מודלים ועוד ועוד… עשית לי סדר בבלאגן בזכות המקצועיות הסבלנות והידע הרב שלך… תודה על הכל ואני ממליצה לכל בוגרי עיצוב באשר הם לפני או במהלך השתלבותם בשוק המקצועי…

מיכל מונטג | חנות אלגן בדיזיין סנטר
מיכל מונטג | הדמיות נוספות
מיכל מונטג – מעצבת פנים

לפני כשנתיים הצטרפתי לקורס הכנה לעבודה (המחזור הראשון) של מיטל – ולאחר מכן המשכתי לקורס סקצ’אפ וקורס וי ריי, ואני ממליצה בחום!!!
מיטל מלמדת בצורה מקצועית ביותר ובעלת ידע רחב בתחום, השיעורים תמיד באווירה פתוחה וביתית.
מיטל מלמדת את התוכנות והשימוש בהם בצורה המאורגנת והנוחה ביותר ביחד עם למידה והבנה מעשית של העבודה עצמה
אני מאמינה שקורסים מסוג זה חשובים מאוד לכל סטודנט ובוגר לימודי עיצוב פנים ואדריכלות
אני ממליצה לכל מי שרוצה להתמקצע ולשפר את הידע בתחום, על הקורסים של
MGSTUDIO

מיכל – מעצבת פנים

 

מדז’יבובסקי עינת | חנות בגדים- צילום אלי זוטה
מדז’יבובסקי עינת | “חנות נעליים “בונו
עינת מדז’יבובסקי – מעצבת פנים | המלצה על עבודה עם MGSTUDIO

הסטודיו של מיטל ממנף כל פרוייקט בכמה רמות, ומאפשר ניצול מיטבי של מה שיש היום לתוכנות, בהן היא שולטת ביד רמה, להציע מיטל מקורית ברעיונותיה, ומוציאה עבור כל פרוייקט את התותחים הכבדים ביותר שלה על מנת להציג בפני הלקוח תוצאה מוגמרת ברמה הגבוהה ביותר האפשרית הסטודיו של מיטל מפנה זמן להעשרת מאגר הלקוחות, ובעצם מגדיל את מקורות ההכנסה באופן ישיר
לעיתים קרובות, התחושה המתקבלת אחרי שימוש במה שיש לסטודיו להציע, היא שכל דבר אחר היה נראה פחות טוב. אני התמכרתי.

עידן סבן | “חנות פרחים “כחולי”
עידן סבן | חנות “תציצי פנימה”
עידן סבן – עיצוב ותכנון פנים

אני רואה לנכון להמליץ בחום לכל מי שסיים את לימודיו בעיצוב פנים או אדריכלות ועדיין לא עובד בתחום, לגשת לקורס של MGstudio.
זהו קורס של 10 מפגשים מאד ממוקדים בכל הנוגע לסט תוכניות עבודה. הקורס עוזר להבין מהו סט תוכניות עבודה, מה סדר התוכניות ומה כל תוכנית צריכה להכיל בתוכה. כמובן שכל תוכניות העבודה נלמדות על תוכנת האוטוקד. במהלך הקורס תתפלאו לשמוע שהתוכנה שכל כך נמענתם להתמודד איתה מכיוון שהיתה נראית מאיימת, כלל לא מאיימת ולא אגזים אם אומר אפילו שבסופו של הקורס היא תרגיש לכם ידידותית.
חשוב לי להוסיף שהקורס מתאים גם למי שלא רואה עצמו כשרטט באחד המשרדים אלא כעצמאי. כך אני חושב. אני יכול להגיד בכנות שבסיום הקורס יצאתי עם הרבה יותר הבנה וידע שהקנו לי את הבטחון לצאת ולעסוק בתחום כמעצב פנים עצמאי.
תודה רבה מיטל.

 אודליה ברזילי: מעצבת פנים | בית פרטי- צילום אורי סיוון

 

אודליה ברזילי- מעצבת פנים

מיטל יקרה,
בחיפוש אחרי עזרה בשרטוטים הגעתי אלייך…אחרי פרוייקט אחד שעשינו יחד הבנתי שיש לי עוד הרבה מה ללמוד… ממך. אחרי שעשיתי אצלך את הקורס רכשתי הרבה ידע ובעיקר הבנתי שתמיד יש מה ללמוד ותמיד יש מקום להשתפר. כי מי שרוצה להפוך למקצוען אמיתי – חייב להגיע אלייך!  אז רציתי להגיד תודה. תודה שאת חולקת את הידע שרכשת במשך הרבה שנים ומלמדת אנשים אחרים
תודה על הרצינות, המסירות, ההשקעה והמקצועיות.
בהצלחה בהמשך

שי דוד | בית פרטי
שי דוד – מעצב נוף

אף אחד לא יכין אתכם לחיים המקצועיים כמו מיטל גורט!!! גישה מקצועית, ירידה לפרטים, ללמוד את התכ’לס שלא תלמדו בשום אוניברסיטה. הסטודיו של מיטל מבצע עבודות שרטוט והדמיה ברמה שאין בשוק וניתן ללמוד ממנה הרבה!! לראיה, אתם מוזמנים להסתכל בהדמיות ובתכניות …שהסטודיו עשה בעבר, ועושה בימים אלו, עבור החברה שלי, שעוסקת בתכנון נוף. כנסו לדף הפייס שלי ותיווכחו. ממליץ בחום!!!
www.carcom.co.il

חלי חדד ישראלי | חנות המעצבת גליה להב
בית פרטי בנס ציונה, צילום זוהר רון
חלי חדד ישראלי – תכנון ועיצוב פנים

הסטודיו של מיטל גורט הינו עזרה נפלאה לכל מעצב פנים או אדריכל. הוא מקצועי מהיר ומאפשר להתפנות לשטח. השימוש בשירותי הסטודיו מאפשר לי שקט וללקוחות שלי מהירות ולא פחות חשוב מקצועיות.
מיטלי תודה רבה יום יום על העזרה הנפלאה.
ממליצה בחום רב ובשמחה רבה ולכל מי שזקוק ממש חובה.

ליגנה שלום | עיצוב פנים
ליגנה שלום – עיצוב פנים

מיטל היקרה
מזה שנה וחצי, מאז שעשיתי אצלך קורס תכניות עבודה וסקצ’אפ, התכניות שלי מביאות סיפוק לכל בעלי המקצוע שעבדתי איתם! מחמיאים לי ומעריכים אותי מקצועית בזכות הידע והדקדקנות לפרטים שרכשתי בקורס בזכותך!
העבודה בסקצ’ הרבה יותר קלה וברורה לי בזכות הלימוד שלך והלקוחות מרוצים מההדמיות-וזהו יתרון משמעותי בעבודתי כמעצבת עצמאית!
תודה!
www.lignainterior.co.il

    ליהי שמאי |  עיצוב פנים

צילום אוריה גנור- סטודיו פוטוגניק

ליהי שמאי- עיצוב פנים

 

 

 http://www.lihis.co.il/

 

 

המפתח שלך להצלחה בעולם העיצוב והאדריכלות

/* ]]> */