מהם קיצורי הדרך, השיטות והסודות המקצועיים והעסקיים שמעצבי הפנים ההנדסאים והאדריכלים המצליחים והמפורסמים לא רוצים שתדעו? איך הם קיצרו דרך להצלחה?

כך תהפכי למקצוענית אמיתית ותצאי לעצמאות, או תהפכי לפרילנסרית משגשגת

או תתקבלי בקלות לעבודה במשרדי העיצוב והאדריכלות הטובים ביותר!

כדי לקבל את השיעור הראשון במתנה להתרשמות לשבוע בלבד

יש למלא את הפרטים שם, אימייל וטלפון סלולרי וללחוץ על הכפתור הכתום ותקבל למייל שם משתמש וסיסמא לאתר החברים הפרטי של הקורס

כלים להשתלבות אמיתית ברמה המקצועית בשוק העבודה לאדריכלים ומעצבי פנים

 

רוצה להפוך מבעלת תואר לבעלת מקצוע איכותית, העובדת במשרת החלומות אותה תמיד רצית?

או במשרד עיצוב ואדריכלות עצמאי משלך?

את יכולה לעשות זאת תוך 10 מפגשים אינטרנטיים מרוכזים

(ו-3 משובים אישיים ובדיקת תוכניות ומענה לשאלות באופן מרוכז עם 3 המשובים)

במהירות, בביטחון מקצועי ובליווי אישי שלי

ומבלי לבזבז חודשים רבים ואף שנים של תסכול וסבל בחיפוש עבודה מתיש ומייגע ובלי להתפשר!

* הטקסט מנוסח בלשון זכר אך מיועד לשני המינים

לקוחות ממליצים

תראי מה אומרת נטלי דסזר  אדריכלית בוגרת תואר ראשון בתל אביב-2020

ההמלצות מוכיחות מעל כל ספק את מידת התרומה הרבה של הקורסים להצלחת המעצבים בהשתלבות בפרקטיקה המקצועית

כנס מקצועי שערכתי ל 80 אדריכלים ומעצבים בגלריה זה זה זה לאדריכלות

קורס "הכנה לעבודה-מפתחות להצלחה מקצועית" עם מיטל גורט

מומחית בהכשרה ובליווי מעצבים ואדריכלים לעבודה בפרקטיקה, עם ניסיון מוכח של מעל 1700 בוגרים שלמדו במסלול ההכשרה ב 15 בשנים האחרונות והשתלבו בקלות כעצמאים ושכירים בתחום

לכל שאלה לפני ההרשמה ניתן לסמס בווטסאפ בלבד לטלפון: 0522267778

מקצת מבוגרי הקורס בסיומו בסטודיו בתל אביב

אפתח עם הבטחה גדולה:

כל מעצבת ואדריכלית צעירה הרוצה להגשים את חלומה ולהצליח בתחום, לאחר שתעבור את קורס ההכשרה והחניכה, המהווה כמעין סטאז’ ממוקד ומזורז, תוכל להשתלב במהירות בדרך עצמאית או בעבודה משרד בתחום העיצוב והאדריכלות.

המטרה:

להשתלב בתחום: להתקבל לעבודה במשרד עיצוב ואדריכלות או לעבוד כעצמאית, מייד בסיום הלימודים!

מזמינה אותך לצפות בסרטון שיסביר את כל הפרטים וגם לשמוע בוגרים מספרים מה ההכשרה תרמה להם

* תוכן הדף הינו בלשון נקבה, אך פונה לזכר ונקבה כאחד. יסלחו לי הגברים אני הולכת לפי רוב הלקוחות בסטודיו 🙂

שמי מיטל גורט וכבר 25 שנה שאני לומדת, עוסקת ומלמדת בתחום העיצוב והאדריכלות.

מנטורית להגשמה אישית מקצועית וכלכלית לאדריכלים ומעצבים.

ככל הנראה כבר שמת לב שלא די בלימודים אקדמיים בכדי להתקבל לעבודה רצוייה בסיום הלימודים – לכך דרוש ידע בפרקטיקה שווה ערך לניסיון. כנראה המחשבה הראשונה שעולה לך היא:

"מה, אחרי שלמדתי ושילמתי עשרות ומאות אלפי שקלים על לימודים, אז עכשיו צריך להוציא עוד כסף על קורס, עוד לפני שהתחלתי להרוויח מהמקצוע שרכשתי?"

אף שלוחות הדרושים מלאים בהצעות עבודה רבות בתחום, מרבית בוגרי האקדמיה הטריים ממשיכים לשלוח קו"ח, לא מזומנים לראיונות ולא מתקבלים לעבודה. אבל, כל מי שרוצה להיות בין המצליחים, ולא ב"מחנה של המתוסכלים", שבמשך חודשים ושנים מחפשים עבודה בלוחות דרושים ללא עבודה, או שעובדים בשכר נמוך במשך שנים רבות לא מקבלים שכר על שעות נוספות ועובדים בתנאים סוציאליים גרועים, מי שרוצה להצליח- יכולה לעשות זאת בקורס אחד, שהינו ההשקעה הכי זולה, הכי חשובה, הכי משמעותית והכי מניבה שאי פעם תעשי.

אני מעוניינת לחסוך לך את הטעויות הצפויות לך כעת בשלב חיפוש העבודה וההתקדמות המקצועית:
לכן, בהתחשב ובהבנת ובידיעת בעובדות הללו,

את כל הטעויות הללו ניתן למנוע ואת יכולה לבחור אחרת – אפשר לעשות קיצור דרך!

השווי הכספי של כל הזמן הרב שתבזבזי בחודשים ושנים אלו (זמן שלא יחזור לעולם), של הסבל הרב בתהליך הצפוי הזה, של כל הכסף שלא תרוויחי אם היית עובדת בשיטות עבודה נכונות ושל כאב הלב שאת כבר יודעת שזה מה שצפוי לך, אם לא תנהגי אחרת משאר האנשים שטועים, מסתכם בעשרות עד מאות אלפי שקלים שאת מפסידה.

כל החיים תזכרי איך בחודשיים קפצת מדרגה לדרגת מיקצוענית ורכשת לימוד שווה ניסיון של שנים בשוק, שבזכותו התקבלת לעבודה והתחלת ברגל ימין או פתחת משרד עצמאי משלך.

העובדות המפתיעות הן שדווקא המצטיינים של מוסדות הלימוד באים אליי, אלו שלכאורה ימצאו עבודה בקלות יותר.

זה רק מדגיש שהם הבינו שללמוד במוסד לימודים נחשב זה לא מספיק ולא מכין אותם לפרקטיקה.

בקורס "מפתחות להצלחה מקצועית" אני אביא אותך לרמת מקצוענות כזו שתחסוך לך 10 שנה בחודשיים!

תוכן קורס ההכנה לעבודה במשרד עיצוב פנים ואדריכלות

בקורס אנו לומדים בשני ערוצים חשובים במקביל:

מלמד את השפה של התוכנה שאיתה אנו עובדים כיום – תוכנת האוטוקאד. ז"א, זה קורס אוטוקאד למתקדמים, היחיד מסוגו בישראל. זהו תנאי שיהיה ידע בסיסי בתוכנה. הקורס יהפוך אותנו להיות אשפים בתוכנה בה אנו עובדים מרבית הזמן. בעצם זה ללמוד שיטות עבודה של מקצוענים שנהוגות במשרדים המובילים, המקצרות משמעותית את זמני העבודה ומייעלות את צורה העבודה ומונעות טעויות שירטוט שיכולות לעלות המון כסף. זה ה"איך".

זה ערוץ התוכן בו אנו לומדים את ה"מה". כלומר מה אנחנו אמורים לעשות בעזרת התוכנה- לייצר סט תכניות עבודה לביצוע, בו מוציאים לפועל את הרעיונות של בעלי המשרד או את שלנו. זאת במטרה לדעת לתקשר בשפה אדריכלית עם הקבלנים, היועצים ואנשי המקצוע בצורה מקצועית, שתחסוך לנו להיות נוכחים זמן רב באתר ותספק לנו את התוצאה הרצוייה. כך נוכל לעבוד על מספר פרויקטים במקביל ושכולם יצאו לשביעות רצוננו המלאה.

תחושת הבטן – האם אני באמת יודעת לעבוד בצורה מקצועית?

אספר לך, שגם אלו שבאו אליי ועשו את הקורס, ויש להם ניסיון של 5 שנים ומעלה, חוץ מאשה אחת מתוך 1000, כולם לא עבדו נכון באוטוקאד, ז"א לא עבדו בשיטות העבודה של המקצוענים.

מה נלמד בקורס "מפתחות להצלחה מקצועית" מפגש הכרות קצר מצולם כולל צילום של מסך האוטוקאד בו נראה מהם שיטות העבודה של המקצוענים שיחסכו לך עשרות שעות בחודש!

מה נלמד בקורס "הכנה לעבודה - מפתחות להצלחה מקצועית" (רשימה חלקית):

השיטה הוכיחה את עצמה אינספור פעמים בקיצור משמעותי של זמני עבודה, במניעת טעויות בסט תוכניות עבודה לביצוע, תוך הקפדה על סטנדרט עבודה גבוה וחסר פשרות ביצירת רצף מדוייק ומאורגן:
פרוט מילולי ומתן מידות. כך תתקשרי באופן מקצועי וברהיטות בשפת המקצוע.
תוך הסבר מפורט על כל סוגי התוכניות בסט התוכניות. כך תחסכי מעצמך טעויות מביכות רבות וזמן יקר.
דרך התקשורת העיקרית בין כלל בעלי התפקידים. כך תהיי בקיאה באופן שרטוטן של התכניות כך שתהיינה מלאות, מדויקות וקריאות. טעויות, סטיות וחוסר תאום יצרו תסבוכות, הוצאות מיותרות ותוצאות בינוניות.
מתי נדרש, היכן למקמם וסימונם על גבי התכניות קנה מידה מקובלים ורמתהפירוט הנדרשת בהם, סימולים: סימנים מוסכמים, מקראות וכו’. כך תשלטי באופן הכנת גליונות פרטים בצורה איכותית.
הריסה, בניה, אינסטלציה, פריסות, ריצוף, תקרה ומיזוג אויר, תאורה, חשמל, רשימות אלומיניום, פתחים ונגרות. כך תגישי תוכניות מצויינות לבעלי מקצוע שיאפשרו לך שקט בזמן הפרויקט וביקורים מועטים בשטח.
בכלים מתקדמים ושיטות עבודות יעילות, מתקדמות ומקובלות במשרדים השונים. כך תיישמי את הידע התיאורטי על תוכנת אוטוקאד, תוך שימוש בכלים מקצועיים, טריקים וסודות שידועיםרק לתותחי העל וניטרול כל הרגלי העבודה הרעים שרכשנו בעבר.
כולל טיפים לקשרי עבודה במתכונת פרילאנס, מול לקוחות ובמשרד. כך תרגישי ביטחון ותשדרי מקצועיות ולא "תתגלחי" על חשבון לקוחותייך, שיהפכו אח"כ לממליצים הכי טובים שלך.
המדמה אינטראקציה המתרחשת במשרד. כך תעברי כמעיין סטאז' מרוכז ויעיל לכל תהליך העבודה. כך תפתחי חוש ביקורת עצמית ויכולת מובנת למציאת טעויות ותיקונן מבעוד מועד.
תלמידי הקורס יכינו במהלך הקורס סט תכניות עבודה מלא ומקצועי במספר שיטות עבודה המקובלות בתוכנת האוטוקאד, שיהווה תיק עבודות מקצועי ואמיתי ובנוסף יקבלו קבצים לדוגמא שישמשו להמשך דרכם המקצועית. כך בסוף הקורס יהיה לך תיק עבודות רציני שילווה אותך בהמשך דרכך.
תכנון חללים תקניים- הבטים פרקטיים, מי מורשה לתכנן?, מהי אחריות מקצועית? "חכם לא נכנס לצרות שפיקח יודע כיצד לצאת מהן”- למה חשוב להכיר את חוק התכנון והבנייה? מהם הטיפים החשובים ביותר למניעת תביעות עתידיות ונזקים? כך תמנעי מעצמך תביעות משפטיות ועוגמת נפש מיותרת.

מה ההבדל בין כתב כמויות מקצועי לאומדן מחיר? כך תמנעי מעצמך צרות עם המזמין ועבודה מיותרת.

בשיטה נכונה וארגונומית בחללי פנים וחללים רטובים. כך תשפרי יכולותייך בצורה משמעותי.
דוגמאות של פרוייקטים אמיתיים מהשטח, מהם שלבי העבודה של פרוייקט? כיצד עובדים עם לקוחות? רמות שונות של פירוט הנהוגות במשרדים ועוד. כך, בעזרת דוגמאות אלו תחסכי שנים של עבודה במשרדים בינוניים, שלא יקדמו אותך להצלחה בתחום.
התקשרות עסקית ותיאום ציפיות, חתימת חוזים, טיפים לעבודה כפרילנסרים. כך, בעזרת כלים אלו תלמדי דרכים שונות ויצירתיות להשיג פרוייקטים ולא לפספס עסקאות בגלל התנהלות לא נכונה.

קורס בקצב שלך, בנוחות שלך, מהבית שלך. עם 3 משובים ומענה לשאלות

אני נאמנה לתפיסה בה סטודיו בוטיק שפועל בשיטות לימוד מתקדמות, חדשניות וייחודיות, המביאות את המשתתף לשיא האפשרויות להצלחה. הליווי האישי שלי משמש מנוע לצמיחה, דירבון והתקדמות
בנוסף, הבונוסים שתקבלי ממני בקורס:

הקורס כולל בונוסים רבים שווי ערך כספי רב, ובו:

חוברת קורס מפורטת, הכוללת את כל תכני הקורס – כך לא תצטרכי לכתוב במהלך הקורס,

קבצי טייפליטס – שיחסכו לך עשרות שעות עבודה בתוכנה,

שרטוטים לדוגמא – שיהוו מקור להשראה,

צ'ק ליסט – המתכון הסודי שלי להכנת תכניות עבודה מנצחות,

האטצים מיוחדים – שישמשו אותך שנים רבות,

מאגר בלוקים – אוצר הכולל בלוקים בקנ"מים,

תוספי תוכנה הכרחיים,

חוזים לדוגמא,

כתבי כמויות

כניסה והשתתפות במועדון האקסקלוסיבי של הסטודיו, שמקבל מידי חודש הפניות לעבודה איכותיות ממשרדים מובילים או מבוגרי הסטודיו שהשתלבו במשרדים וממליצים על בוגרי הסטודיו כעובדים נוספים. הצעות עבודה בפרילנס ללקוחות פרטיים ומעצבים בשרטוט והדמיות,כמו כן, הפניות מבוגרי הסטודיו שפתחו משרד עצמאי ורוצים עובדים מבוגרי הסטודיו האיכותיים שלנו ועוד… תכנים בעלי ערך להתקדמות מקצועית ועסקית

השווי הכספי של הקורס המתבטא בערך החיסכון בזמן המצטבר לאורך השנים, ערך דרגת מיקצועיות העבודה אליה תגיעי, ערך הניסיון המרוכז בסטודיו וערך הבונוסים המצטבר, כל זאת מסתכם בשווי כספי שהינו עשרות עד מאות אלפי שקלים.

בונוס נוסף הנחה משמעותית לתוספת ליווי וייעוץ צמוד בפרויקט ע"י הנדסאי מוסמך בודק תוכניות בעירייה ומידען מנוסה שיתן לך בטחון וגב מלא למשתתפי הקורס בלבד * בתוספת תשלום במידת הצורך)

מבנה קורס "מפתחות להצלחה מקצועית"

10 מפגשים אינטרנטיים מוקלטים וערוכים בקפידה מהקורס האחרון שערכתי בסטודיו של 3.5 שעות, סה”כ 40- 35 שעות (45 שעות אקדמיות)

10 חזרות מקוצרות אינטרנטיות של לימודי התוכנה לרענון

 3 תחנות מרכזיות לשאלות ותשובות ומשוב של התוכניות עבודה שהוכנו בקורס לשליחה במייל מרוכז

 

ההזדמנות שלך:

הצעה יחודית לשנת 2021

עלות ההשקעה וההזדמנות שלך להצלחה

 

לנוחיותך, ניתן לשלם גם ב  10 תשלומים ללא ריבית, של 440 שח המחירים כוללים מע"מ.

מחיר לקורס למעצב/ אדריכל 4400 ש"ח כולל מע"מ 

 

 הוא רק 440*10= 4400 שח לתשלום  

הנחת מזומן של 500 שח בהעברה בנקאית

 

או באשראי עד 2 תשלומים של 1950 =  3900 ש"ח

 


לרכישה מיידית ומעבר לדף התשלום מלאי פרטים בסוף הדף ותעברי מיידית לדף הסליקה המאובטח

עם אחריות כספית מלאה על השיעור הראשון

לשבוע ימים שנפתח עם ההרשמה

 

וכן יש כפל הנחות מי שממשיך לאחד מ 5 הקורסים הנוספים המקצועיים מקבל הנחה של 17% על הקורס השני ואילך

אני נותנת אחריות מלאה ומזכירה תצפי בשיעור הראשון ללא תשלום תנסי ורק אז תחליטי תוכלי לדעת בוודאות שעשית את הבחירה הנכונה ובמידה ומאיזשהי סיבה תחשבי שזה לא עבורך פשוט אסגור את שיעור הראשון ונפרד כידידים יכולתי לדרוש עבור ההכשרה עשרות אלפי שקלים מכיוון שאני חולקת ידע מקצועי רב שצברתי ושילמתי עבורו כסף רב במשך 20 שנה, אך מכיוון שמרבית הסטודנטים אצלי הם בוגרים טריים שעדיין לא מרוויחים מעבודה בתחום, החלטתי להנגיש את ההכשרה להשקעה מינימלית (הרבה פחות ממשכורת מינימום אחת). אני מאמינה ויודעת ללא כל ספק שהקורס הינו ההשקעה הכי נבונה שתעשי בקריירה שלך ולכן לאחר השיעור הראשון אם תחליטי שאת בעניין ורק לאחר שתהיי משוכנעת ללא כל ספק שברצונך להמשיך לאחר שהתנסת בשיעור הראשון או לקבל החזר מלא של של כל כספך כך שאין לך מה להפסיד!!! רק להרויח!

האחריות המפורסמת שלי

תוכלי לרכוש את כל הקורס או רק את השיעור הראשון ולנסות למשך שבועיים בשיעור הראשון להתרשם ולהחליט לבד האם זאת הייתה ההחלטה הטובה בחייך במידה ולא שלחי לי מייל ותקבלי את כל כספך חזרה

כעת, זה מה שצריך לעשות: להרשם ולקבל את השיעור הראשון במתנה לשבוע להתרשמות

כדי לקבל את השיעור הראשון במתנה להתרשמות לשבוע בלבד

יש למלא את הפרטים שם, אימייל וטלפון סלולרי וללחוץ על הכפתור הכתום ותקבל למייל שם משתמש וסיסמא לאתר החברים הפרטי של הקורס

נשתמע בקרוב בקורס, בהצלחה רבה בתחום, מיטל
לפרטים נוספים : 052-2267778

All rights Reserved 2021 © MGSTUDIO